
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Крапельна стрічка щілинна 8 mill 100 мм 1000 м
2,20 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щілинна крапельна стрічка - це трубка з поліетилену, в якій лазером рівномірно в певних місцях виготовлені щілинні отвори. Всередині стрічки є гнучкий лабіринт для уповільнення потоку води.
- Діаметр стрічки - 16 мм
- Відстань між крапельницями 150 мм
- Товщина стінки - 8 mills (0,2 мм)
- Витрата води - 1,1 л/год (з однієї крапельниці)
- Робочий тиск - 1 MPa
- Бухта - 1000 метрів
Для того, щоб крапельна стрічка безперебійно працювала і не один сезон, слід проводити профілактичні заходи:
- Своєчасно промивати краплинну лінію поливу. Не рідше одного разу на два тижні відкривати кінці крапельних ліній і промивати їх
- Промивати всі елементи системи крапельного зрошення перед її демонтажем в кінці сезону або при монтажі на початку сезону, після промивання просушити стисненим повітрям і перевірити на наявність пошкоджень, тільки потім згортати
- Встановити систему фільтрації при подачі води в систему поливу, а також редуктор пониження тиску
- Зберігати в опалювальному, сухому місці (берегти від гризунів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Andar |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Тип стрічки | Щілинна |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
| Витрата води | 1.1 л/год |
- Ціна: 2,20 ₴/пог.м




