
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Труба ПВХ для зовнішньої каналізації Ø200x3,9-500 мм
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
каналізаційні ПВХ труби (зовнішні) призначені для безнапірного транспортування стічних вод у каналізаційних мережах і водовідвідах (максимальний робочий тиск не має перевищувати 0,16 МПа). Труби та фасонні частини виготовляються із суміші, до складу якої входить суспензійний ПВХ, стабілізувальні засоби, барвники, наповнювачі, це дає змогу їм мати вдосталь переваг перед аналогічними трубопроводами:
- Стійкість до агресивного середовища та корозії (стійки до дії кислот, лугів і солей)
- Гладка внутрішня стінка (немає відкладення та засмічення)
- Зносостійкість
- Довговічність (приблизно 50 років)
- Мала вага для легкості монтажу та транспортування
- Робоча температура 0° +45 °C
Для з'єднання труб і фасонних частин застосовуються еластичні ущільнювачі, фабрично змонтовані в розтрусах.
За класом кільцевої жорсткості діляться на:
- Легкого типу SN2 — 2 кН/м2 (глибина укладки до 4 метра)
- Середнього типу SN4 — 4 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
- Важкого типу SN8 - 8 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Товщина стінки труби | 3.9 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Зовнішня каналізація |
| Клас кільцевої жорсткості | SN2 |
- Ціна: 165 ₴



