
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 15 квітня 2026Труба ПВХ для зовнішньої каналізації Ø250x6,2-6000 мм
4 500 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
каналізаційні ПВХ труби (зовнішні) призначені для безнапірного транспортування стічних вод у каналізаційних мережах і водовідвідах (максимальний робочий тиск не має перевищувати 0,16 МПа). Труби та фасонні частини виробляються із суміші, до складу якої входить суспензіонний ПВХ, стабілізувальні засоби, барвники, наповнювачі, це дає змогу їм мати вдосталь переваг перед аналогічними трубопроводами:
- Стійкість до агресивного середовища та корозії (стійки до дії кислот, лугів і солей)
- Гладка внутрішня стінка (немає відкладення й засмічення)
- Зносостійкість
- Довговічність (приблизно 50 років)
- Мала вага для легкості монтажу та транспортування
- Робоча температура 0° +45 °C
Для з'єднання труб і фасонних частин застосовуються еластичні ущільнювачі, фабрично змонтовані в розтрусах.
За класом кільцевої жорсткості діляться на:
- Легкого типу SN2 — 2 кН/м2 (глибина укладки до 4 метра)
- Середнього типу SN4 — 4 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
- Важкого типу SN8 - 8 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6000 мм |
| Зовнішній діаметр | 250 мм |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Товщина стінки труби | 6.2 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Категорія | Зовнішня каналізація |
| Клас кільцевої жорсткості | SN4 |
| Максимальна робоча температура | 45 °З |
- Ціна: 4 500 ₴



