
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Труба ПВХ для зовнішньої каналізації Ø110х3,2-1000 мм
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
каналізаційні ПВХ труби (зовнішні) призначені для безнапірного транспортування стічних вод у каналізаційних мережах і водовідвідах (максимальний робочий тиск не має перевищувати 0,16 МПа). Труби та фасонні частини виготовляються із суміші, до складу якої входить суспензійний ПВХ, стабілізувальні засоби, барвники, наповнювачі, це дає змогу їм мати вдосталь переваг перед аналогічними трубопроводами:
- Стійкість до агресивного середовища та корозії (стійки до дії кислот, лугів і солей)
- Гладка внутрішня стінка (немає відкладення та засмічення)
- Зносостійкість
- Довговічність (приблизно 50 років)
- Мала вага для легкості монтажу та транспортування
- Робоча температура 0° +45 °C
Для з'єднання труб і фасонних частин застосовуються еластичні ущільнювачі, фабрично змонтовані в розтрусах.
За класом кільцевої жорсткості діляться на:
- Легкого типу SN2 — 2 кН/м2 (глибина укладки до 4 метра)
- Середнього типу SN4 — 4 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
- Важкого типу SN8 - 8 кН/м2 (глибина укладання до 6 метрів)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Товщина стінки труби | 3.2 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Колір | Помаранчевий |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Зовнішня каналізація |
| Клас кільцевої жорсткості | SN8 |
- Ціна: 165 ₴



