
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Крапельна стрічка емітерна 9 mill 100 мм 1000 м
2,70 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Емітерна крапельна стрічка - це поліетиленова трубка з вбудованими плоскими крапельницями (емітерами). Усередині крапельної стрічки знаходиться лабіринт для компенсації тиску.
- Діаметр стрічки - 16 мм
- Відстань між крапельницями 100 мм
- Товщина стінки - 9 mills (0,23 мм)
- Витрата води - 1,4 л/год (з однієї крапельниці)
- Робочий тиск - 0,1 MPa
- Бухта - 1000 метрів
Для того, щоб крапельна стрічка безперебійно працювала і не один сезон, слід проводити профілактичні заходи:
- Своєчасно промивати краплинну лінію поливу. Не рідше одного разу на два тижні відкривати кінці крапельних ліній і промивати їх
- Промивати всі елементи системи крапельного зрошення перед її демонтажем в кінці сезону або при монтажі на початку сезону, після промивання просушити стисненим повітрям і перевірити на наявність пошкоджень, тільки потім згортати
- Встановити систему фільтрації при подачі води в систему поливу, а також редуктор пониження тиску
- Зберігати в опалювальному, сухому місці (берегти від гризунів)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Andar |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 16 мм |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Товщина стінки | 9 мм |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Стан | Новий |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 років |
| Тип стрічки | Эмиттерная |
| Витрата води | 1.4 л/год |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
- Ціна: 2,70 ₴/пог.м






