
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Труба ПП для внутрішньої каналізації Ø110х1500 мм стінка 2.7 (тришарова)
165 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каналізаційні поліпропіленові труби (внутрішні) - призначені для монтажу внутрішньої каналізації в житлових або промислових будівлях, а так само в сільському господарстві.Труби та фасонні частини виготовляються з гранульованого екологічного поліпропілену сірого кольору. Система якості ISO 9001: 2000, може використовуватися в харчовій промисловості. Переваги перед аналогічними трубопроводами:
- Стійкість до агресивного середовища і корозії (стійкість до дії кислот, лугів і солей)
- Гладка внутрішня стінка (відсутні відкладення і засмічення)
- Герметичність з'єднання
- Зносостійкість
- Довговічність (близько 50 років)
- Мала вага для легкості монтажу і транспортування
- Робоча температура 0° +95°C (короткочасно до 100°С)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Інсталпласт-ХВ |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Довжина труби | 1500 мм |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для каналізації |
| Перетин труби | Кругле |
| Спосіб з'єднання | Пайка |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
| Товщина стінки труби | 2.7 мм |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Внутрішня каналізація |
- Ціна: 165 ₴


