
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Крапельна трубка багаторічна з крапельницями 33 см
9 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Багаторічна крапельна трубка для крапельного поливу 16 мм інтервал 33 см. Застосування крапельного поливу для систем зрошення нині дуже актуально і популярно. Одним з видів крапельного зрошення є багаторічна крапельна трубка.
Розрізняють 2 вид крапельної трубки:
Переваги крапельної трубки:
|
"
"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Крапельна трубка |
| Відстань між водовипусками/емітером | 33 см |
| Товщина стінки | 1 мм |
| Довжина бухти | 400 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Крапельна трубка |
| Витрата води | 2 л/год |
- Ціна: 9 ₴/пог.м


