
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Місткість V-100, харчова пластикова бочка, бак для води
1 220 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Поліетиленова місткість V-100 — вертикальний бак, призначений для зберігання рідких і сипких продуктів — питна вода, молоко, винні продукти, нітрати
Особливості:
- Виготовлена з високоякісного поліетилену (розготовлений до використання з харчовими продуктами)
- Кришка герметично не закривається (місткість призначена для стаціонарного зберігання вмісту)
- Не допускається експлуатація ємності під тиском
- Місткість стійка до ультрафіолету
- Об'єм місткості: 100л
- Розміри ємності: 480 х 480 х 650 мм
- Товщина стінки: 3.5 мм
- Діаметр горловини: 220 мм
- Вага: 4 кг
- Робоча температура -40 °C до +60 °C, якщо температура експлуатації не призведе до хімічної або фізичної взаємодії (наприклад, не призведе до руйнування місткості внаслідок розширення рідини, що зберігається під час замерзання)
- Під'єднання: на торці ємності латунні закладні (зверху та знизу), внутрішня різь 3/4 дюйма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрхімпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм резервуара | 0.1 л |
| Товщина стінок | 3.5 мм |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Максимальна температура робочого середовища | 80 град. |
| Мінімальна температура робочого середовища | -40 град. |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 650 мм |
- Ціна: 1 220 ₴

