
- В наявності
Кендама Samurai Kendama Premium
689 ₴
+380 (67) 804-43-34
- +380 (96) 515-10-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кендама — це класична японська іграшка. Кендама складається з ручки з двома виступними чашами та кульки, прив'язаного мотузкою. Куля («тама») тримається на шипсі та має отвір. Ручка, схожа на молоточок, називається «Кен». У кена є три чашки, дві розрізаються з боків, а третя на кінці ручки. Велика чашка називається Озара, середня — кокара, а найменша, розташована на кінці — чузара.
Під час гри з кендовою кулькою ловиться на різні чашки та на шип у різних послідовностях. Найвагоміше зловити кульку на шип, далі за складністю йдуть: чузара, кокара та найпростіша — озара. Гра з кендою заспокоює та тренує спритність і координацію.
Розмір — 18,5х7,0х6,0 см
Вага — 180 г.
Екологічно чисте дерево!!
Дуже гарної якості. Фарба після використання не облазить.
Під час гри з кендовою кулькою ловиться на різні чашки та на шип у різних послідовностях. Найвагоміше зловити кульку на шип, далі за складністю йдуть: чузара, кокара та найпростіша — озара. Гра з кендою заспокоює та тренує спритність і координацію.
Розмір — 18,5х7,0х6,0 см
Вага — 180 г.
Екологічно чисте дерево!!
Дуже гарної якості. Фарба після використання не облазить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samurai |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 185 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
- Ціна: 689 ₴





